top of page
Фото автораKDV

ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ У СЛОБОДОРОМАНІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ.

Освіта - це те, від чого залежить майбутнє наших учнів.

Інженерний тиждень - проєкт для учнів 1 - 11 класів, покликаний зацікавити учнів наукою, дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу.


З 01.02 по 05.02.2021 року в Слободороманівському ліцеї, під керівництвом вчителя фізики Павлюк О.М., був проведений Інженерний тиждень, в рамках якого реалізовані багато різноманітних творчих проєктів.


Упродовж п’яти днів учні були активними учасниками експериментів, дослідів, творчих завдань тощо. Школярі разом із вчителями конструювали різноманітні прилади, іграшки, моделі ракет, автомобілів.


Першокласники, разом із Галиною Петрівною Павлюк, досліджували «Бактерії, що зникають», «Що там в океані».

Школярі, Желізко Руслани Цезарівни, удосконалювали навички виготовлення «Паперові маски». Дейнека Ніна Володимирівна, зі своїми третьокласниками виготовляли веселі та яскраві іграшки «Круть-верть», проводили дослід «Аквалангісти». Учні 4 класу (Любченко О.М.) проєктували «Безпечне приземлення», виготовляли «Марсохідець» з картону та паперового горнятка. За допомогою техніки орігамі учні виготовили літачок-винищувач і махоліт.


В середній та старшій школі теж було пізнавально й весело! Дуже цікаві та різноманітні вироби були зроблені учнями 5-9 класів «Паперові маски», «Круть-верть», «Іграшка -вітряк», «Безпечне приземлення», «Насос для повітряних кульок», «Ходи туди-сюди банка», «Гелікоптер», «Диспенсер для води», «Аквалангісти».


Цікаві завдання, креативні інженерні рішення та власні творчі ідеї дозволили здобувачам освіти 10-11 класів проявити свої винахідницькі вміння в проєктах «Імітація голосу», «Фонтан Герона», «Паперові слінкі», «Модель барометра», Сила рослин», «Сонячна піч», «На повітряній подушці», «Дистилятор», «Суперкарт» «Гелікоптер».

Цікаво пройшов урок фізики (вчитель Павлюк О.М.) в 11 класі на тему: «Глобальні проблеми, і як інженери допомагають їх вирішувати». Учні мали змогу переконатися в тому, що фізика дійсно цікава наука.


Павлюк О.М., у фойє ліцею організувала виставку робіт учнів. Кожен міг познайомитися із витворами своїх однолітків.

За підсумками тижня можна впевнено сказати, що реалізація Інженерного тижня дала кожній дитині впевненість, що вона здатна змінити навіть те, що було придумане до неї, вона бачить, як це можна зробити ще кращим.


Тиждень завершився, діти отримали потік позитивної енергії, можливість поспілкуватися, попрацювати над темою, яка їм подобається. Педагоги ліцею вміють зацікавити, згуртувати навколо себе не тільки учнів, а й батьківську спільноту заради того, щоб допомогти кожній дитині ЗНАЙТИ СВОЄ МІСЦЕ В МАЙБУТНЬОМУ.









1 перегляд0 коментарів

댓글


bottom of page